13.990 ден

Нема на залиха

SKU: 215W3039-999 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 16 × 6 × 11 cm
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Полиуретан