16.590 ден 13.272 ден

Нема на залиха

SKU: 855005512480-990 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чизми
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Кожа