8.390 ден

100%Волна

Нема на залиха

SKU: 655013502399-690 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Џемпери
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Тегет
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 100%Волна