11.490 ден

89%Памук 11%Полиестер

Нема на залиха

SKU: 206W1814-100 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 89%Памук 11%Полиестер