9.990 ден

Нема на залиха

SKU: 705082502910-941 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Сива
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 87%Памук 13%Полиестер