12.290 ден

Нема на залиха

SKU: 211W1823-100 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 90%Памук 10%Полиестер