12.390 ден

Нема на залиха

SKU: 216W1804-510 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Розева
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 90%Памук 10%Полиестер