8.690 ден 6.952 ден

Нема на залиха

SKU: 705002512913-990 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 87%Памук 13%Полиестер