9.290 ден 7.432 ден

Regular fit

Нема на залиха

SKU: 705012512910-10 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 87%Памук 13%Полиетер