7.290 ден 5.832 ден

Нема на залиха

SKU: 655000512399-690 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Џемпери
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Тегет
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Волна