10.590 ден 8.472 ден

Нема на залиха

SKU: 655039512304-990 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Џемпери
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 49%Памук 33%Вискоза 18%Полиамид