20.990 ден 16.792 ден

Нема на залиха

SKU: 216W2002-999 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фустани
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 50%Волна 50%Полиестер