10.490 ден

Нема на залиха

SKU: 211W1361-537 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фустани
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Портокалова
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Памук