12.590 ден

Нема на залиха

SKU: 211W1061-999 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 69%Вискоза 23%Најлон 8%Еластин