21.390 ден

Нема на залиха

SKU: 211W1401-303 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Јакни
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Сина
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Полиестер