34.590 ден

65%Волна30%Полиамид 55Вискоза

Нема на залиха

SKU: 502705/455704/990 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Капути
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 65%Волна 30%Полиамид 5%Вискоза