17.690 ден

Нема на залиха

SKU: 211W1602-999 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Кошули
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Памук