9.990 ден 4.995 ден

Нема на залиха

SKU: 705089521900-140 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Мултиколор
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 87%Памук 13%Полиестер