9.390 ден 4.695 ден

Regular fit

Нема на залиха

SKU: 705425521900-990 Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 83%Памук 13%Полиестер