11.790 ден 5.895 ден

Regular fit

Нема на залиха

SKU: 605911521600-10 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Кошули
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 95%Памук 5%Еластин