9.290 ден 4.645 ден

Нема на залиха

SKU: 605000521606-19 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Кошули
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Мултиколор
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук