9.390 ден
5.634 ден

Regular fit

Исчисти
Kоличина:
SKU: 605100521685-991 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Кошули
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Мултиколор
Големина 39, 41, 42
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук