7.290 ден
4.374 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 745004521200-990 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Црна
Големина M
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук