5.290 ден 3.174 ден

Нема на залиха

SKU: 755020521221-990 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 95%Памук 5%Еластин