6.290 ден
3.774 ден

Slim fit

Исчисти
Kоличина:
SKU: 755403521224-910 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Блузи
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Црна
Големина M, XXL, 3XL
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук