6.290 ден 3.145 ден

Нема на залиха

SKU: 855054521479-690 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Тегет
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Полиуретан