13.590 ден 8.154 ден

Нема на залиха

SKU: KL52225-001 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа