7.290 ден

Нема на залиха

SKU: 745080511221-990 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 95%Памук 5%Еластин