5.690 ден

100%Памук

Нема на залиха

SKU: 755046502225-10 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 100%Памук