6.290 ден 5.032 ден

Нема на залиха

SKU: 216W1705-510 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Розева
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Памук