5.190 ден

Нема на залиха

SKU: 755021511221-660 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Сина
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 95%Памук 5%Еластин