KARL LAGERFELD – М Марами и шалови

8.990 ден

100%Волна

Нема на залиха

SKU: 2133/805001/690 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Марами и шалови
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Тегет
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Волна