KARL LAGERFELD – М Марами и шалови

6.990 ден 5.592 ден

Нема на залиха

SKU: 805001512135-990 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Марами и шалови
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 50%Волна 50%Полиакрил