KARL LAGERFELD – Ж Останати додатоци

4.390 ден

Нема на залиха

SKU: 205W3401.21-998 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Останати додатоци
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 67%Памук 33%Полиутеран