KARL LAGERFELD – Ж Останати додатоци

3.390 ден

UNISEX производ

Нема на залиха

SKU: 216W3905-997 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Останати додатоци
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 60%Полиестер 40%Метал