KARL LAGERFELD – Ж Панталони

12.690 ден 6.345 ден

Нема на залиха

SKU: 210W1103.41-980 Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 69%Памук 29%Полиестер 2%Еластин