4.690 ден

Нема на залиха

SKU: KL70005-V00 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Пвц