4.890 ден 2.445 ден

Нема на залиха

SKU: KL49001T-WF0 Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Полиестер