KARL LAGERFELD – М Паричници

7.690 ден

Нема на залиха

SKU: 815413511451-990 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Паричници
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Црна
Димензии 12,5 × 2,5 × 9,5 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа