KARL LAGERFELD – Ж Паричници

8.690 ден

Нема на залиха

SKU: 215W3225-999 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Паричници
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 19 × 2,5 × 9 cm
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Кожа Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода