14.990 ден

Нема на залиха

SKU: 855019511476-320 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Мултиколор
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 41%Кожа 38%Полиамид 21%Полиестер