KARL LAGERFELD – Ж Приврзоци

4.990 ден

UNISEX производ

Нема на залиха

SKU: 205W3804.21-999 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 13 cm
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Метал