KARL LAGERFELD – Ж Приврзоци

5.490 ден

UNISEX производ

Нема на залиха

SKU: 215W3809-900 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Металик
Димензии 5 × 17 cm
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Метал