10.590 ден 8.472 ден

Ширина на ременот 5.5cm.

Нема на залиха

SKU: 215W3152.41-999 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Ремени
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Koжа