8.290 ден

100%Кожа

Нема на залиха

SKU: 201W3195-S Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Ремени
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Сива
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 100%Кожа