20.990 ден 16.792 ден

Нема на залиха

SKU: 216W2004-110 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Ролки
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 90%Волна 10%Вискоза