12.390 ден

Нема на залиха

SKU: 216W2010-576 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Ролки
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црвена
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 83%Вискоза 17%Полиестер