4.990 ден

Нема на залиха

SKU: KL80080-VSL Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Сандали
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Сива
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Пвц