4.990 ден

Нема на залиха

SKU: 205W3095.21-106 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Торби
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Крем
Димензии 36-56 × 23 × 34 cm
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Памук