4.990 ден 3.992 ден

Нема на залиха

SKU: 205W3094.31-999 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Торби
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 35-57 × 23 × 33,5 cm
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Памук Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода